

LEUK ARTIKEL?
Bent u blij met dit artikel? Het onderhoud en de ontwikkeling van deze website vragen financiële offers. Zou u ons willen steunen met een maandelijkse bijdrage? Dat kan door ons donatieformulier in te vullen of een bijdrage over te schrijven naar NL53 INGB000 7655373 t.n.v. Logos Instituut. Logos Instituut is een ANBI-stichting en dat wil zeggen dat uw gift fiscaal aftrekbaar is.
2 Comments
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog een leestip:
‘Het Midden-Oosten: van de prehistorie en het Babylonische Koninkrijk tot de opkomst van de islam’, 2008, Nederlandse vertaling 2014. https://www.bol.com/nl/p/het-midden-oosten/9200000035005853/ Voor samenvatting en recensie zie bol.com
Noodzakelijke basisinfo voor iedereen die iets over Bijbelse archeologie of historiciteit wil beweren. Dit boek geeft duidelijk aan hoe groot, rijk en divers de wereld in het Midden-Oosten was.
Nog een leestip.
Voor een inleiding in de wetenschappelijke paleontologie, in het Nederlans, lees Jelle Reumer, 2013. De vis die aan land kroop. https://www.bol.com/nl/p/de-vis-die-aan-land-kroop/1001004011450512/ Jelle Reumer is hoogleraar Paleontologie aan de Universiteit Utrecht.